ریپورتاژ ، تبلیغات

مجله اینترنتی تازه ترین ها

مجله اینترنتی تازه ترین ها

مجله اینترنتی تازه ترین ها یک پورتال جامع اینترنتی است که از سال 1399 در حوزه کلیه اخبار ، مطالب ورزشی ، مطالب اجتماعی ، علمی و فرهنگی ، بهداشت و سلامت ، آموزشی و… فعالیت می کند.

تازه ترین ها با بیش از 150 موضوع متنوع روزانه بیش از 500 مطلب جدید گرداوری کرده و در اختیار کاربران خود قرار میدهد.

هدف تازه ترین ها ارتقاء سطح آگاهی های خبری ، ورزشی ، علمی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سایر حوزه های دانش عمومی است.

لاغری با نفس کشیدن!

این روزها همه به دنبال روش های آسان برای لاغری هستند شاید باورتان نشود ولی نفس عمیق کشیدن با تکنیک های خاص موجب کاهش وزن می شود. در ادامه با مقاله لاغری با نفس کشیدن در تازه ترین ها همراه باشید

ساده ترین و بهترین روش لاغری با نفس کشیدن

کاهش وزن همیشه با خوردن سالاد و منظم باشگاه رفتن بدست نمی آید بلکه تناسب اندام مطلوب را می توان از طریق تنفس عمیق ساده به دست آورد ترکیبی از تمرینات فیزیکی ساده، تنفس عمیق می تواند به از بین بردن چربی های اضافی کمک کند و نتایج خوبی را حاصل کند.

در حالی که آن ها را انجام می دهیم بدن ما با مقدار بیشتری اکسیژن پر می شود که به ما کمک می کند مواد مغذی را جذب کرده و متابولیسم بدن را تسریع کنیم.

مدل های مختلف تنفس برای لاغری با نفس کشیدن

چند نوع تمرینات تنفسی را در ورزش و تناسب اندام معرفی کرده ایم که زمان زیادی را صرف نمی کند و نیاز به استفاده از یک بطری با کشیدن نفس های عمیق دارد.

1. تمرین تنفس بطری

این تمرین ترکیبی از تمرینات تنفس انعطاف بدن معروف و آموزش Frolov معروف است. فقط به یک بطری پلاستیکی خالی برای آن نیاز دارید.

موقعیت اولیه

چهار دست و پا را قرار بگیرید و بطری را بین دندان های خود فشار دهید.

چه باید کرد

به آرامی دم و بازدم را انجام دهید از تنفس دیافراگمتیک استفاده کنید.

از طریق بینی خود نفس بکشید، سپس هوا را در بطری بدمید، در حالیکه دیافراگم و ماهیچه های شکمی را خم می کند مهم ترین بخش این است که نفس کوتاه و در عین حال کمی قوی به بیرون بدمید.

15 تا از این بازدم ها را به طور ساده انجام دهید و به سادگی این ورزش را به مدت 10 تا 15 دقیقه بدون شمردن دوباره تکرار کنید.

مهم:ورزش را با دقت انجام دهید، تا دچار سرگیجه نشوید! اگر احساس می کنید که خسته شدید استراحت کنید و بعد به تمرین برگردید.

اگر چه این ورزش ممکن است کمی احمقانه به نظر برسد، اما برای گردن شما بسیار خوب است و به از بین بردن غبغب کمک می کند.

2. تنفس شیر

موقعیت اولیه

خود را برای یوگا آماده کنید، زانو بزنید و خود را روی باسن رها کنید.

چه باید کرد

کف دست تان را بین پاها و روی زمین صاف قرار دهید.

از طریق بینی دم انجام دهید سپس به شدت از طریق دهان بازدم کنید در حالی که صدای هاها” را ایجاد می کنید.

در هنگام بازدم دهان را باز کنید و زبان خود را تا جایی که ممکن است به طرف چانه تان بیاورید . گردن، چانه و ماهیچه های صورت باید تنش را احساس کنند سرانجام، نفس بکشید. این کار را 4 تا 6 بار تکرار کنید.

آدرس سایت

www.tazetarinha.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.