ریپورتاژ ، تبلیغات

سالن زیبایی بورگ درپردیس تهران

سالن زیبایی بورگ درپردیس تهران

بهترین سالن زیبایی و آرایش عروس در شرق تهران پردیس

سالن زیبایی بورگ در سال 98 با مدیریت خانم آقائی در منطقه پردیس تهران، افتتاح شد. در حال حاضر سالن جدید VIP   در شهر جدید پردیس (شرق تهران) با ۳۰ نفر پرسنل و در محیطی خوشآیند،‌ میزبان شما مشتریان عزیز می‌باشد. کلیه خدمات مورد نیاز بانوان نظیر رنگ و مش، اکستنشن، کوتاهی، مو مانیکور و پدیکور، طراحی و ترمیم ناخن و کاشت ناخن، میکاپ، شینینون، براشینگ، اپیلاسیون، با بهترین کیفیت و جدیدترین متد مهیا است.

تماس تلفنی و واتس آپ: 09107343525

اینستاگرام بورگ سالن : borgsalon@

 

ما معتقدیم که زیبایی نوعی هماهنگی و تناسب بین اجزای صورت با کل آن است؛ کلیه پرسنل و میکاپ آرتیست‌های با تجربه ما در سالن زیبایی بورگ، ضمن توجه بر سلیقه مشتری، بیشترین تمرکز را بر روی افزایش تعادل و تناسب اجزاء صورت می‌گذارند. ما ضمن پرهیز از کلیشه‌ها و با در نظر گرفتن سن و موقعیت اجتماعی شما، عیوب صورت‌تان را می‌پوشانیم و زیبایی‌های آن را برجسته‌ می‌کنیم.

در سالن زیبایی و آرایشگاه بورگ، بهترین و باکیفیت ترین خدمات آرایش عروس و گریم عروس، در محیطی با‌شکوه و آرام ارائه می‌شود؛ بهترین روز زندگی هر زن، روز عروسی او است؛ مسلماً وی مستحق بهترین ظاهر و احساس در این روز خاص است؛ سالن زیبایی بورگ دارای سابقه طولانی در زمینه آرایش عروس و خلق چهره زیبا می‌باشد. اگر شما بدنبال آرایشی به روز، ظریف و بی نقص هستید ما به شما کمک می‌کنیم تا رویایتان را به واقعیت تبدیل کنید. به ما فرصت دهید تا روز خاص زندگیتان را رقم بزنیم.

 

آرایش عروس

 

عروس روی کارتها؟ ما شرط می بندیم که شما یک رویا را در ذهن داشته باشید ، و شما هر کاری که لازم باشد برای تنظیم لباس در عروسی خود انجام خواهید داد. برنامه ریزی دقیق ، چندین دور خرید و مهار نگاه شما بسیار وقت گیر است ، ممکن است نیاز به مشاوره یک متخصص داشته باشد و این می تواند شما را تحت فشار قرار دهد. این جایی است که ما وارد می شویم. در سالن بورگ، ما مطمئن می شویم که عروس های ما بهترین روز زندگی خود را در روز بزرگ زندگیشان داشته باشند.

پس خانم ها استرس را رها کنید! زیرا ما در سالن زیبایی بورگ سحر و جادو می کنیم، بدون اینکه لحظه ای استراحت کنیم  شما را شبیه عروس رویایتان میکنیم که همیشه در آن روز آرزو داشته اید! بنابراین اگر به دنبال یک راه حل  برای کاهش استرس عروسی هستید، دیگر جستجو نکنید. در سالن زیبایی در پردیس بورگ، آنچه را که می توانید انتظار داشته باشید وجود دارد.آرایش عروس تخصص ماست.

ما راز و رمز زیبایی شما را می‌دانیم و متعهد می‌شویم با استفاده از محصولات با کیفیت و آخرین متدهای آرایشی، به شما احساس و ظاهری زیبا اهدا نمائیم. ما می‌خواهیم در کنار ما احساس آرامش داشته باشید و جوانی را از سر بگیرید.

در سالن زیبایی در پردیس (بورگ) از مواد آرایشی با بهره گیری از آخرین متدها و راه حل های تحقیقات علمی در سطح دنیا استفاده می شود.

 

چند نکته درباره اپیلاسیون

1. اپیلاسیون باعث صافی پایدار می شود

با اپیلاسیون ، پوستی صاف دریافت می کنید که تا 4 هفته ادامه دارد. دلیل این است که از بین بردن مو از ریشه به این معنی است که موها زمان بیشتری رشد می کنند تا از بین بردن با روش هایی مانند سطح مانند اصلاح و کرم موهای خود را از بین ببرد. به علاوه ، هنگامی که دوباره رشد می کند ، نرم و نرم تر از گذشته است. در سالن زیبایی و آرایشگاه عروش بورگ پذیرای شما عزیزان برای اپیلاسیون بانوان عزیز هستیم

 

2. اپیلاسیون موثرتر از وکس روی موهای کوتاه است

در حالی که هم اپیلاسیون و هم وکس ، موها را از ریشه خارج می کنند ، اپیلاسیون می تواند موها را به طور صاف بر روی پوست فشار دهد و بلند کردن و برداشتن آنها سخت تر می شود. فن آوری موزاییکی موی در اپیلاسیون مو را به اندازه یک دانه روی شن (0.5 میلی متر) صید می کند. نه بیشتر بین روزها ، نه دردسر بیشتر.

3. اپیلاسیون ملایم است

با هر جلسه اپیلاسیون ، ناراحتی هایی که ممکن است اولین بار در آن احساس کرده باشید به طرز چشمگیری کاهش می یابد. به همین دلیل است که اپیلاتورهای سالن زیبایی و آرایشگاه در پردیس  یک تجربه تقریبا بدون درد را با استفاده منظم به شما می دهد.

4- قبل از اپیلاسیون حمام نکنید

 

بسیاری فکر می‌کنند که قبل از انجام اپیلاسیون، بهتر است حمام کنند. این کار یکی از رایج‌ترین اشتباهات قبل از انجام اپیلاسیون است. پوست شما در حالت عادی لایه‌ای از چربی‌های طبیعی دارد که باعث انعطاف پذیری پوست شما می‌شود. حمام کردن باعث می‌شود این چربی‌ها از بین بروkد و پوست شما حساس شود.

5- قبل از اپیلاسیون قهوه ننوشید

 

برخی باور دارند که نوشیدن قهوه قبل از اپیلاسیون، به خاطر وجود کافئین در این نوشیدنی درد آن را کم‌تر می‌کند. اما باید به شما بگوییم که نوشیدن قهوه حس لامسه شما قوی‌تر می‌کند و حس درد را بیشتر می‌کند.

مانیکور و پدیکور

 

هنگام صحبت کردن در مورد مانیکور و پدیکور ، بارزترین تفاوت، مکان بدن است که در آن هر دو اتفاق می افتد- همه می دانند مانیکور برای دست شماست و پدیکور برای پاهای شماست. گذشته از آن ، مشترکات زیادی بین مانیکور و پدیکور وجود دارد. هر دوی آنها شامل مؤلفه ای هستند که در آن ناخن ها هر دو شکسته شده و به شکل جذاب بریده می شوند و هر دو ماساژ را شامل می شوند. علاوه بر این ، هر دو به منظور ایجاد آرامش ، ایجاد بهتر ناخن ، دست و پا را انجام می دهند و هر دو می توانند در خانه و همچنین در آبگرم انجام شوند.

 مانیکور چیست؟

درمان و طراحی ناخن برای چشم پوشی کردن و زیباسازی دستها ضروری است. بله ، همانطور که شما بیشتر از آنچه تصور نمی کنید ، در درمان ناخن ، ناخن های دست را بریده و آمادگی می دهید. در ترمیم ناخن ها دست ها خیس می شوند ، کوفتگی و تشکیل ناخن ها انجام می شود ، پوست ناخن انگشت به عقب و تخلیه می شود و پوست ناخوشایند از دست ها خارج می شود. در آخر مدت زمان طولانی ، یک مالش پشت به دست ها در ترمیم ناخن داده می شود. ناخن های دست حتی در ترمیم ناخن ها نیز تمیز می شوند.

 

پدیکور چیست؟

 

پدیکور اصطلاحی است که برای روشی از ماهیت مقایسه ای درمان ناخن استفاده می شود ، اما این به پاها وصل می شود. به این ترتیب ، این بدان معناست که در یک پدیکور ، نوبت ناخنها برای رسیدن به یک درمان امپریالیستی است. ناخنهای پا به تازگی مانند ناخن های دست در معالجه ناخن قرار می گیرند و بریده می شوند. تمایز ، به فرض هر ، در مسیری که پشت پاها پنهان می شود برای بیرون راندن سلول های مرده پوست است. چیز دیگر ، در یک پدیکور ، پاها را فرو می ریزند ، کوفتگی و تشکیل ناخن ها انجام می شود ، پوست ناخن انگشت به عقب رانده می شود و تخلیه می شود و پوست های ناخوشایند مانند پا در ناخن ها از پاها خارج می شوند.

مانیکور و پدیکوری زیبا و متفاوت در سالن زیبایی و آرایشگاه زنانه و عروش بورگ بدون آسیب به بافت ناخن شما، با استفاده از روغن‌های مخصوص همراه با صندلی ماساژ. طراحی ناخن همراه با نگین و گل چینی برای ایجاد طرح های زیبا انجام می شود

 

آرایش و اصلاح ابرو

 

ین روزها همه چیز مربوط به مرور روش های مختلف آرایشی است. ابرو! همه در جستجوی راز دستیابی به مرور کامل و نمایشی هستند. آرایش عروس و گریم عروس ، اپیلاسیون ، خال کوبی کردن یا تتو- انواع زیادی از اصلاح ابرو در آنجا وجود دارد ، دشوار است بدانید که کدام یک بهترین کار را دارد. با این حال اخیراً ، میکروبلاستیک به عنوان روش جدید داغ برای دستیابی به مرورهای قابل پیش بینی ظاهر شده است.

ما در طول مشاوره به مشتریان و بانوان عزیز توصیه هایی در مورد حذف و اصلاح ابرو دادیم. آن می خواست اگر از این کار جلوگیری کند ، بنابراین من توضیح دادم که برای تعادل جای قرار گرفتن ، باید حجم بیشتری به ابرو اضافه کنیم. ما آنها را ترسیم کردیم تا به او ایده ای بدهند که نتیجه نهایی آنها چه خواهد بود. ما همچنین در مورد اضافه کردن موهای زائد به مرورگرها که آنها را به یک ابرو ترکیبی تبدیل کرده ایم صحبت کردیم (همانطور که در حال حاضر یک پودر موی موجود وجود دارد). این جلوه بیشتری به جلوه 3D و جلوه ای طبیعی تر به ابرو می بخشد.

با توجه به رنگ ، این چالش برانگیز تر است زیرا نمی دانم قبلاً از چه مواردی استفاده شده است. با این حال می توانم بگویم که رنگ استفاده شده بسیار خنک است و بنابراین باید رنگ آن را گرم کنیم. این چیزی است که طی چند جلسه اتفاق می افتد زیرا رنگ قدیمی تیره تر است. با گذشت زمان این محو می شود اما مدت زمان زیادی طول می کشد. این نتایج تنها پس از یک درمان است. در صورت بهبودی ، 50٪ رنگ محو می شود. درمان های بیشتر مورد نیاز خواهد بود.

ابرو عضوی است که در زیبایی چهره بسیار موثر است. پس بایستی فرم ابرو را با سایر خطوط صورت هماهنگ نمود. ابروان خود را توسط پرسنلی با تجربه و آشنا با متد روز آرایش دهید سالن زیبایی و آرایشگاه بورگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.